o nás

WOODSTORY

Prečo sme vznikli

Woodstory

Kuchynské a interiérové štúdio sme sa rozhodli otvoriť s cieľom pomôcť našim zákazníkom. Vieme, že mnohí zákazníci nemajú prehľad o technických a materiálových možnostiach pri výrobe nábytku na mieru. Preto sme prišli s rozhodnutím, že vám osobne ukážeme rôzne možnosti technických riešení pri tvorbe kuchýň a nábytku na mieru priamo v našom štúdiu.

Naša primárna snaha je venovať individuálny prístup každému projektu a plne počúvať vaše potreby, sny a túžby. Odporučíme vám najvhodnejšie riešenie, ktoré vám vyhovuje.  Poskytneme vám pravdivé a cenné informácie o výhodách a nevýhodách jednotlivých materiálov a riešení.

Chceme vám ukázať, že kvalitná a krásna kuchyňa nemusí byť nutne drahá.  Pre nás je vaša spokojnosť s našimi službami na prvom mieste. Od nás môžete očakávať, že sme vám k dispozícii bez ohľadu na to, či máte záujem o malú poličku, kuchynskú linku alebo celý interiér. Sme tu, aby sme vám pomohli s vašimi individuálnymi potrebami.

Ak vás naše slová oslovili a máte záujem nadviazať s nami kontakt, neváhajte a napíšte nám email alebo sa s nami spojte telefonicky. Presvedčte sa, že naše slová dokážeme pretaviť do skutočných činov.

Sledujte nás

Máte záujem o naše služby?

Vaše potreby sú pre nás na prvom mieste. Preto sme pripravení ponúknuť vám riešenie presne podľa vašich požiadaviek.

Neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme ideálne riešenie pre vás.